Pierwszomajowa potyczka z Startem Kamień

Już jutro zawodnicy Nadwiślanki rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem o punkty powalczą z wyżej notowanym Startem Kamień. Mecz odbędzie się w Okleśnej przy ulicy Relaksowej 3.

Zawodnicy Nadwiślanki do tego meczu przystąpią podbudowani ostatnim zwycięstwem z Wolanką. Pierwszomajowy przeciwnik, to również rywal z górnej części tabeli. Po 18 kolejkach zajmują 4 miejsce z dorobkiem 40 punktów, tracąc do lidera 7 punktów. Wydaje się, że po ostatnich porażkach z Żarkami i Zgodą Byczyna, odpadli z walki o awans, ale dopóki piłka w grze wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Zawody poprowadzi trójka sędziowska z Kolegium Sędziów z Chrzanowa w składzie: Jonasz Kita, Dariusz Zawadziński i Piotr Zychowicz.

Pozostałe spotkania 19 kolejki:
Victoria Zalas - Błyskawica Myślachowice (piątek, 1 maja, godz. 17)
Arka Babice - Tęcza Tenczynek (sobota, 2 maja, godz. 11)
Zgoda Byczyna - Unia Kwaczała (sobota, 2 maja, godz. 17)
Wolanka Wola Filipowska - Ciężkowianka Jaworzno (sobota, 2 maja, godz. 17)
Korona Lgota - Wisła Jankowice (niedziela, 3 maja, godz. 15)
LKS Żarki - SPRiN Regulice (niedziela, 3 maja, godz. 17)