Nadwiślanka Okleśna - Błyskawica Myślachowice, zapowiedź.

Niedzielne spotkanie w Okleśnej będzie potyczką sąsiadów w tabeli i potyczką o sześć punktów. Ostatnio obydwie ekipy nie mają dobrej passy – Nadwiślanka przegrała 5, a Błyskawica 3 kolejne mecze ligowe. Oby po końcowym gwizdku sędziego Ostrzywilka ta seria trwała nadal, ale po stronie gości.

Ekipa trenera Marka Tanistry nieźle rozpoczęła sezon – w dwóch pierwszych meczach wywalczyła komplet, 6 punktów. Później jednak w grze Błyskawicy coś się zacięło i piłkarze schodzili z boiska pokonani. W przełamaniu się nie pomógł nawet wyjazdowy remis na ciężkim terenie jakim jest boisko Wolanki Wola Filipowska. Po 8 kolejkach zespół z Myślachowic w tabeli zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 7 punktów.

Nadwiślanka po ostatniej serii porażek do dołu tabeli ma bardzo blisko. Zespół trenera Sibika musi zacząć punktować. W składzie na to spotkanie, a być może już do końca rundy zabraknie Piotra Starka, który w meczu z Unią Kwaczała został ukarany 4 żółtą kartką, a w końcówce spotkania zobaczył jeszcze czerwony kartonik. Liczymy, że czeka nas nie tylko ciekawe widowisko, ale też walka naszych piłkarzy przez pełne 90 minut, które zakończy się zdobyciem kompletu punktów.

Niedzielne zawody poprowadzi trójka sędziowska z Kolegium Sędziów PPN Chrzanów w składzie: Paweł Ostrzywilk - sędzia główny oraz asystenci: Dominik Nędza i Sławomir Nachel.

Pozostałe spotkania 9 kolejki:
Zgoda Byczyna - Wisła Jankowice (sobota, 11 październik, godz.: 11:00)
Victoria Zalas - Tęcza Tenczynek (sobota, 11 październik, godz.: 13:00)
Korona Lgota - Start Kamień (sobota, 11 październik, godz.: 15:00)
Wolanka Wola Filipowska - Arka Babice (sobota, 11 październik, godz.: 15:00)
LKS Żarki - Ciężkowianka Jaworzno (niedziela, 12 październik, godz.: 15:00)
SPRiN Regulice - Unia Kwaczała (niedziela, 12październik, godz.: 15:00)