Terminarze rundy wiosennej

Od wtorku, w sklepach, w Okleśnej dostępny jest terminarz rozgrywek Nadwiślanki w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015. Terminarz dodany został również do zakładki "Rozgrywki" / "Terminarz".

Zespół rundę rewanżową zainauguruje 29 marca o godz. 15:00 meczem z Koroną Lgota, a rozgrywki zakończy 13 czerwca wyjazdowym spotkaniem z Arką Babice. W rundzie wiosennej Nadwiślanka rozegra 7 spotkań w roli gospodarza, 6 odbędzie sie na wyjeździe. W tej rundzie, tak jak i w poprzedniej czekają nas dwa spotkania derbowe. Pierwsze z nich odbędzie się 10 maja. Wówczas to Okleśna zmierzy się w meczu wyjazdowym z SPRiN Regulice. Drugie, odbędzie się tydzień później - 16 maja, kiedy to do Okleśnej przyjedzie zespół Unii Kwaczała.

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej Nadwiślanka z dorobkiem 4 pkt zajmuje ostatnie 14 miejsce w tabeli chrzanowskiej A klasy.