Finisz rundy jesiennej.

8 - 9 listopad to ostatni weekend w rundzie jesiennej, kiedy na boiska wybiegną drużyny rywalizujące w rozgrywkach chrzanowskiej A klasy. W ramach 13 kolejki, zawodnicy Nadwiślanki o punkty powalczą w niedzielne popołudnie z Arką Babice. Mecz odbędzie się na stadionie w Okleśnej przy ulicy Relaksowej 3.

Faworytem tego spotkanie bez wątpienia są zawodnicy Stanisława Bąka. W dotychczasowych spotkaniach odnieśli 9 zwycięstw i doznali trzech porażek. Z dorobkiem 27 punktów zajmują 4 miejsce w tabeli ze stratą 4 oczek do liderujących Żarek.

Nadwiślanka tak złego startu w rozgrywkach nie zanotowała nigdy. W rundzie jesiennej udało jej się tylko raz wygrać, z Victorią Zalas 4:1 i raz zremisować z Koroną Lgota 2:2. Po 12 kolejkach z dorobkiem 4 punktów zadomowiła się w dole tabeli i zajmuje 13 miejsce.

Kto okaże się lepszy w tej potyczce? Czy wygra faworyt? A może Nadwiślanka grając u siebie sprawi niespodziankę? Wszystko okaże się już w najbliższą niedzielę.

Pozostałe spotkania 13 kolejki:
Zgoda Byczyna - Wolanka Wola Filipowska (8 listopad, sobota, godz. 11:00)
Start Kamień - Victoria Zalas (8 listopad, sobota, godz. 13:00)
Unia Kwaczała - Wisła Jankowice (8 listopad, sobota, godz. 13:00)
Błyskawica Myślachowice - Ciężkowianka Jaworzno (8 listopad, sobota, godz. 13:00)
LKS Żarki - Korona Lgota (8 listopad, sobota, godz. 13:00)
SPRiN Regulice - Tęcza Tenczyn (9 listopad, niedziela, godz. 13:00)