10 kolejka. Lepsza gra, ale punktów brak.

10 kolejka za nami. Nadwiślanka nie poprawiła swojej zdobyczy punktowej. Po wyrównanym spotkaniu, uległa Ciężkowiance Jaworzno 0:1. Na trzy kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej zespół z Okleśnej zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 4 punktów.

To było wyrównane spotkanie z sytuacjami bramkowymi z jednej i z drugiej strony. W 10 minucie groźnie strzelał Giermek, ale bramkarz gospodarzy był na posterunku. W pierwszej połowie dogodne sytuacje zmarnowali Dudek i Wąchała. Losy meczu podopieczni trenera Majki rozstrzygnęli w 44 minucie spotkania. Damian Radomski dostał z prawej strony idealne zagranie i z bliskiej odległości pokonał głową Wachnickiego.

W drugiej odsłonie Nadwiślanka nie złożyła broni i cały czas dążyła do strzelenia bramki. Ale brakło i czasu i szczęścia. Gospodarze też mieli swoje sytuacje, ale kończyły się one na dobrze dysponowanym tego dnia Wachnickim.

Kolejne spotkanie Nadwiślanka rozegra u siebie w niedzielę, 26 października. Będzie to arcyważny mecz. Do Okleśnej przyjedzie zajmująca ostatnie miejsce w tabeli, ale tylko ze stratą 1 punktu do Nadwiślanki - Wisła Jankowice.